SocIalMachIne
 • Ekran Alıntısı

  ATILMASI GEREKEN TWEET

  İstenilen #hashtag belirlenir.

  Sadece makinenin önündekilere ürün vermesi için ekranda rastgele değişen slogan yazılır. İstenilen ürünün numarası da yazıldıktan sonra 140 karakteri nasıl dolduracağınız size kalır.

  Sadece #hashtag ile çalışır.

  Yalnızca makinenin karşısında duranlara ürün vermesi için ekranda rastgele değişen sloganlar da #hashtag ile paylaşılır. Bu sloganları dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Slogan yerine basit sorular sorup bunların cevabını da isteyebilirsiniz.

  Tweet ya da fotoğraf paylaştıktan en fazla 30 saniye sonra ürün verilir. Ürün kazanan kişinin kullanıcı adı kayda alınır. Bu sayede, dilenirse kazanan kişiye tekrar tekrar ürün verilmez. Böylelikle suiistimalin önüne geçilmiş olunur.

  Bu #hashtag’de daha önce paylaşılanlar rastgele olarak ekranda belirir. Bu şekilde makinenin ekranından sürekli marka ile ilgili paylaşılanlar görülmüş olur.

  Etkinliğinizde kullanıcılara eşsiz bir deneyim yaşatırken bir yandan da çok değerli veriler anında kayıt altına alınır.

  Hediye alanların @kullanıcı adı, attığı tweet ve takipçi sayısı kayda alınır. Ulaştığınız kişilerin bilgileri yanında takipçi sayılarının kaydı ile dolaylı olarak ulaştığınız kişilerin sayısını da elde etmiş olursunuz.

  En üstün özelliklere sahip olan otomat, hem raf hem de spiralli raf bölmelerine sahiptir. Bu şekilde birçok çeşit ürünü verebilmektedir.

  Lakin en fark yaratan özelliği ürünü düşürme yöntemiyle vermiyor olmasıdır. Bu işlem özel bir robot vasıtasıyla gerçekleştirilir. Ürünü raftan alan robot, bölmeye nazikçe bırakarak kırılabilecek hassas ürünlerin dahi kullanılmasına imkân yaratır.