easySurvey
 • Online ve Offline Anket Çözümleri :
  Etkinliklerinizde ve kongrelerinizde anında insanların nabızlarını ölçmek, yorumlarını almak için offline – online anket sistemlerini kullanabilirsiniz.
  Dilerseniz etkinlik içinde ve dışında oluşturulan QR kodlarla veri toplayabilir dilerseniz sadece etkinlik için oluşturacağınız bir özel ağ ile keypad kullanmadan akıllı telefonlarla bir anket oluşturabilirsiniz.
  Kullanılan anket sistemi hiçbir kod yazmaya gereksinim olmadan tut – sürükle – bıraklarla oluşturabileceğiniz esnek bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda hızlı bir şekilde raporlama yapabilirsiniz.

  Survey

  Teknolojinin sağlamış olduğu olağan üstü olanaklardan faydalanarak veri toplama alanında da yeni nesil çözümler sunmaktayız.
  Tabletlerin kullanıldığı anket platformlarında; daha zengin içerikli anketler oluşturabilmek mümkün. Fotoğraf, video ve animasyon gibi görsel hafızada daha kalıcı etkiler bırakarak daha verimli anket sonuçları elde etmek mümkün hale gelmiştir.
  Kullanım kolaylığı, dizayn, ergonomi, taşıma ve iletişim rahatlığıyla artık bilgilere anlık olarak erişmek ve anlık raporlar elde edebilmek mümkün hale gelmiştir.
  İhtiyacınız doğrultusunda özelleştirilmiş içerikler ve çözümler ile uygulamalarınızı daha verimli hale getirebilirsiniz. Merkezi bir platform ile verilerinizin anlık takibini yapabilir ve yorumlayabilirsiniz. Gerçek zamanlı olarak istatistikler oluşturabilir ve performans değerlendirmesi yapabilirsiniz.

  cl_sport_musac_biannual_customer_feedback_survey_april2014

  Basit ve içgüdüsel bir yapıya sahip olan sistem online veya offiline olarak çalışabilecek şekilde hazırlanmıştır. Kolay ve esnek bir kullanım yapısına sahiptir.
  Oylama sonuçları anlık grafik ekranlarla görüntülenmektedir.
  Firmanız, kurumunuzun renkleri veya logoları ile markalaşabilir ve özelleştirilebilir.
  Yanıtları seçebileceğiniz esnek bir oylama çeşitliliğine sahiptir. Metin olarak yanıt gönderebileceğiniz ekranlar, çoktan seçmeli yanıt butonları, sıralama, aşağı açılan menüler gibi özelleştirilebilecek oylama modelleri geliştirilebilmektedir.
  Oylama” sistemi, çalışma grupları, Seminer, Sempozyum, kongre, konferans ve kurumsal şirket organizasyonları birçok etkinlikte kullanabileceğiniz ideal bir sistemdir.
  Aynı anda yüzlerce kişinin kullanımına izin vermektedir.
  Online oylama sistemi ile internet erişimine sahip olduğunuz her yerden anlık olarak oylama yapabilir ve sonuçlarını anlık olarak izleyebilirsiniz.