easyRobo

No related posts found!

easyRobo

 •  

  İstediğiniz yerden çalışın.

  DoubleRobotics, iş yerinize veya okulunuza bizzat
  gidemeyeceğiniz durumlarda bile orada bulunmanızı sağlar.

  Resim1

  Çalışma Hayatının Geleceği

  Uzakbulunma sonunda burada.

  DoubleRobotics, uzaktaki çalışanlarınızı ofise getirmenin en yenilikçi yoludur. Uzaktaki ekibinizle etkileşimi tahmin dahi edilemeyecek bir düzeye çıkarır.

  Geleneksel görüntülü konferans, bugün uzaktan çalışanların kullandığı tartışmasız en önemli araç. Ancak uzaktan çalışanlar, bir çağrı planlamanın veya görüntülü sohbet için birinden dizüstü bilgisayarını ayarlamasını istemenin ne denli zor olduğunu gayet iyi bilirler.

  Ofiste kendi DoubleRoboticsiniz olması, toplantı planlamak zorunda kalmadan istediğiniz gibi dolaşmakta özgür olacağınız anlamına gelir. DoubleRobotics, iPad’de görüntülü çağrı yapmakla ilgili sevdiğiniz her şeyi alıp hareketli bir platforma taşıyarak kontrolü uzaktan çalışanın ellerine verir. DoubleRobotics her zaman açıktır ve sizi gitmek istediğiniz her yere götürmeye hazırdır.

  easyrobo

  Uzaktan çalışanlar da artık birinci sınıf vatandaş.

  Çoğu ofiste, gün boyunca gerçekleşen anlık görüşmelerin sayısı hiç de az değildir. Peki ya uzaktan çalışanlar, bu kısa süreli görüşmelerin ne kadarını kaçırıyor? Uzaktan çalışanlarla, genelde, sadece yüksek öncelikli hususlar için irtibata geçilir. Bu durum onları, gündelik etkinliklerin bizzat içinde olmadıkları için, bir nevi ikinci sınıf vatandaş statüsüne koyar. DoubleRobotics sayesinde, uzaktan çalışanlar da ofiste var olabilirler, tüm gün boyunca ve her gün. Koridordaki muhabbette onları görebilirsiniz. Artık “biri Meryem’i arayıp, konuştuklarımızı ona da aktarabilir mi acaba?” demek zorunda kalmayacaksınız.

  “Bu her şeyi değiştirecek!”

  LinkedIn’den Can gibi pek çok müşteri “DoubleRobotics, uzaktan çalışanlar için her şeyi değiştirecek.” diyor. DoubleRobotics uzaktan çalışma deneyimini öylesine iyileştirdi ki, şirketler artık bu konudaki politikalarını genişletme ihtiyacı hissediyorlar. Bu tip bir uzaktan çalışma yöntemi fazlasıyla yenilikçi; hem uzaktan çalışan hem de ekibin tamamı için kuvvetli bir dayanışma ortamı yaratıyor.

  easyroboeğitim

  En iyi çalışanlarınızla irtibatı koparmayın, yolculukta olsalar dahi.      Birini işe almak hayli meşakkatlidir. Hele ekibin kıymetli bir üyesini kaybetti iseniz ve yerine başka birini almak zorundaysanız daha da zorlaşır. Çalışanlarınızdan biri uzağa gitmek zorunda kaldığında, artık işlerine DoubleRobotics sayesinde devam edebilirler. Herkes için kazan-kazan durumu.

  EĞİTİM

  Karma Eğitim / Hibrit Sınıf

  Üniversiteler

  DoubleRobotics yükseköğrenimde birçok farklı şekilde kullanılıyor. Bunların arasında, hem uzaktan katılan hem de sınıftaki öğrencilerden oluşan hibrit sınıflar, şehirdışına çıkan öğretim üyelerinin derslerine devam edebilmesi, yenilikçi teknolojilerin gösterimi ve hatta uzaktan katılımlı kütüphane turları mevcut.

  easyrobohastane

  Evden Ayrılamayan Öğrenciler

  Evden ayrılamayan veya hastanede yatan bir öğrenciye okulun zengin öğrenme ortamını sunmak çok zor olabilir. DoubleRobotics sayesinde, bu öğrenciler gerçek zamanlı olarak sınıfa katılabilir, diğer öğrenciler ile birebir etkileşime geçebilir ve grup tartışmalarına katılabilir. Uzakbulunma robotu, evden ayrılamayan öğrenciler için devrim niteliğinde bir araçtır.

  Mesleki Gelişim ve Uzaktan Çalışan Uzmanlar

  DoubleRobotics sayesinde okullar Mesleki Gelişim bütçelerine ayırdıkları on binlerce liradan tasarruf ediyorlar.  Lindamood-Bell ve TinyEye Terapi Hizmetleri gibi hizmet sağlayıcı uzmanları ile sınıf ortamına uzaktan katılabiliyorlar.

  Uzaktan çalışan uzmanlar artık şehirde o noktadan bu noktaya gitmek için veya bir başka kente uçmak için zaman kaybetmiyorlar. Mevcut bütçenizle çok daha fazla Mesleki Gelişim eğitimi satın alabilir veya bu bütçenizi başka eğitim etkinliklerine ayırabilirsiniz.

  Double Robotics kiralama hizmetleri noktasında Türkiye’nin öncü kurumuyuz.

  Türkiye’ye DoubleRobotics ürününü ilk olarak etkinlik sektörüne sunan öncü firmayız.

  DoubleRobotics kiralama hizmeti ve etkinlikler için  çözüm geliştirme noktasında oldukça geniş bilgi ve birikime sahibiz.

  Double Robotics Kiralama hizmetlerini donanımdan yazılım çözümlerine kadar topyekün sunan ve her geçen gün ihtiyaçlar doğrultsunda yenilenen dinamik bir yapıya sahibiz.

  DoubleRobotics kiralama projelerinizde;

  • toplantılarınıza sanal katılımcı olarak katılabilir
  • facetime canlı konferans yapabilir
  • ürün tanıtımı yapabilir
  • misafirlerinize robotic karşılama yapabilir
  • kartvizit, şefer veya broşür dağıtaibilir
  • anket toplayaibilir ve daha pekçok farklı kullanım ile katılımcılarınızı etkilemenizi sağlayabilir.