easyCode
 • Etkinlik kayıt sistemleri için geliştirmiş olduğumuz yenilikçi bir çözümüdür.

  Etkinlik öncesinde (çevrimiçi kayıt çözümleri ile) veya sahada kayıt işleminin gerçekleştirildiği anda, katılımcının cep telefonuna SMS yoluyla katılımcıya özel tanımlanmış bir giriş kodu yollanır.

  Fuar, seminer, kongre, festival, konser veya benzeri bir çok etkinlik için davetiye, bilet ya da giriş kartı maliyetlerinizi asgariye indirebileceğiniz eşsiz bir çözümdür. Davetliler / katılımcılar giriş veya geçiş noktalarındaki okuyuculara cep telefonundaki SMS kodunu okutarak hızlıca etkinliğe dahil olabilirler.

  İster ön kayıt kodu olarak kullanın, isterseniz etkinlik süresince kullanabileceğiniz asli giriş kodu / davetiye olarak çalıştırın. EasyCode çözümü ile sahada kuracağımız hızlı kayıt kioskları üzerinden katılımcılar SMS’lerini okutarak etkinlik yaka kartlarına zaman kaybetmeden sahip olabilirler. Barkod, Karekod veya RFID gibi farklı arayüzlerle entegrasyon sağlayarak kullanım alanı kolaylıkla genişletilebilir.

  Aynı zamanda katılımcılarınıza, tanımlanan SMS kodu ile puan toplama, indirim kuponu, kredilendirme gibi farklı deneyimler de sunabilirsiniz.

  Bugüne kadar gerçekleştirilen uygulamalarda görülmüştür ki kullanıcıların cep telefonlarına gönderilen Barkod veya Karekodların okunabilirliği yüzde 40 ile 60 arasındadır.
  Bu sebeple, farklı ve yepyeni bir çözüm geliştirerek akıllı veya klasik tüm telefonlarda sorunsuz kullanılabilecek benzersiz bir çözüm ortaya çıkardık.